doporučuji ~ spolupracuji

Menstruační kalíšky a houbičky, látkové vložky

Velký výběr a moc milá majitelka, která ráda poradí se vším co je třeba. Pokud například hledáte menstruační kalíšek za rozumné peníze, doporučuji českou značku Yuuki – mám s ním vynikající zkušenost!

http://kalisek.cz/,  http://www.kalisek.cz/eshop/

Škola pánevního dna Renaty Sahani Skálové

Renata je úžasná žena, která je naprosto nejlepší ve svém oboru v České Republice. Pořádá semináře pro ženy, které se blíže chtějí seznámit s jejich pánevním dnem, nebo které řeší zdravotní problémy – například problémy s inkontinencí. Renata spojuje východní a západní způsob pohledu na tuto tématiku a nezapomíná, že tělo je jen fyzické, ale tvoří ho také emoční a energetická součást!

http://www.skolapanevnihodna.cz/

Tamara Melissa a její rituály pro ženy

Mohla jsem zažít Tamaru již několikrát a vždy dokáže vytvořit nádhernou atmosféru – ať už pro tanec, pro sdílení, pro rituály. Je to žena, která umožňuje ženám v dnešní společnosti zažívat přechodové rituály, které byly naprosto běžné ve starších kulturách. Moje duše i tělo měly vždy za přítomnosti Tamary a jejích akcí velice silné zážitky.

http://www.tamaramelissa.cz/

Škola hoopingu Jany Hrdinové

Miluju tanec a obruč je skvělým hravým doplňkem. V jednu volnou chvíli jsem napsala článek o obručích a jejich výhodách pro život :-)

http://www.skolahoopingu.cz/

Hormonální jóga s Adélou Vaculíkovou

Cvičíte rády a chcete si lépe porovnat například hormonální cyklus v těle?

http://www.hormonalni-joga.cz/

Ateliér Terra – (nejen) obrazy plné barev

Terezka je mladá, zářící bytost. Maluje nádherné obrazy, maluje na textil, maluje na tělo, maluje maluje a zase maluje :). Já si od ní nechám pomalovat stěny mého domova a masérny, neboť se mnou její výtvory silně rezonují.

http://www.atelierterra.cz/