doporučuji ~ spolupracuji

Mužská sexualita

Multiorgasmický muž

Mužský opakovaný orgasmus nabízí mužům i ženám možnost lépe prožít sexuální slast. Tato kniha přináší informace, jak toho docílit. Popisuje jednoduché tělesné a psychologické techniky, které mužům umožní splnit své sny i fantazie žen. Celostní a nemechanický přístup k milování přináší hledisko, které mužům dlouho scházelo.

Zatím jsem bohužel nenašla žádnou další opravdu dobře napsanou knihu, která je věnovaná pouze mužům. Doporučuji se proto inspirovat s knih, které jsou psané pro páry.

Moje doporučení je také to, že čím víc muž ví, po čem žena v intimitě touží, tím lepším a pozornějším milencem může být. Věřím, že literatura věnovaná ženské sexualitě může mužům otevřít zcela nové obzory!

Ostatní knihy

Cesta pravého muže

Co je Vaše poslání? Co ženy chtějí? Jak být skvělým milencem? Jestli jste muž, určitě jste si už tyto otázky někdy položili. David Deida se v této knize zabývá nejdůležitějšími aspekty života muže – kariérou, ženami, rodinou, intimitou, láskou atd. Snaží se naučit muže, jak být mužem a ženy, jak být ženou. Jak si navzájem dávat to čím jsme jedineční, a rozumět tomu, kde jsme jiní. Autor vysvětluje, jak se lišíme a jak doplňujeme naší mužskou a ženskou energii.