Pracovně relaxační pobyt ve Svaté Maří

V průběhu roku 2019 otvírám dveře mého domova pro nadšence, kteří si chtějí užít šumavskou přírodu, nadýchat čerstvý vzduch bez smogu a zároveň ušetřit peníze. A co víc, vyzkoušet a poznat něco nového!

Během letošního roku, kdy stále probíhá výstavba areálu, uvítám pomocníky, kteří se chtějí zapojit do činností především kolem zvířat, případně umím vymyslet i další aktivity v rámci celého areálu. Stavební firma má zaměstnance svoje, ale v areálu jsou činnosti, které pod ně nespadají a jsem na ně nyní jako křehká žena sama 

 

Co nabízím

Za předem domluvenou práci mohu nabídnout ubytování v pokoji pro hosty a společný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a kachlovými kamny. Během času zde můžete využít i volný prostor pro lenošení či vyrazit na výlet (ráda doporučím kam, případně doprovodím osobně). Ráda vás také blíže seznámím se zvířaty, a v případě, že vážíte do 70kg, ráda vás svezu na koni. Můžeme vzít zvířata také s sebou na procházku po okolí. Pokud nemáte auto, přivezu vás z Vimperka, kam jezdí pravidelně autobus například z Prahy či Českých Budějovic.

 

Uvítám pomoc s

  • čištění a mazlení zvířat na farmě
  • úklid koblih z výběhu zvířat (k dispozici elektrické hospodářské kolečko a odlehčené plastové vidle)
  • čištění křovisek od starých větví v okolí ohrady
  • řezání a štípání dřeva
  • v letních měsících práce s křoviňákem
  • a něco dalšího by se taky našlo dle aktuální situace :)

 

Kdy?

Termín mi navrhněte sami, a já ho buď potvrdím a nebo vymyslíme jiný. Přijet můžete o víkendu a i ve všední den. Po předchozí dohodě můžete vzít další kamarády s sebou. Domácí mazlíčky nechte ale, prosím, doma.

 

Co je pro mě důležité

Samostatnost návštěvníků. Jsou dny, kdy jsem už hodně unavená ze stavby areálu a potřebuji nutně nějaký ten čas jen sama pro sebe. V tu dobu můžete vyrazit na výlet, lenošit a nebo se vrhnout na předem domluvenou aktivitu v areálu samostatně.

 

Jak to u mě může probíhat?

V únoru jsem uspořádala po roční pauze pracovně-relaxačně-hudební víkend pro přátelé. Během víkendu jsme zvládli lenošit, pomazlit zvířátka, uklidit jim výběh od bobků, nařezat a naštípat dřevo, vyrazit na výlet, zajezdit si na koni a samo sebou večer nechyběla ani hudební improvizace za zvuku bubnů. Fotky naleznete ZDE

 

pokud vás moje pozvánka zaujala, zde mě můžete kontaktovat