#

Pečující masáž pro ženy

Velice ráda tě provedu něžnou a zároveň smyslnou masáží, která v tobě zanechá příjemně hřejivý pocit ještě dlouho poté. Masáž tě může posunout na cestě sebe-poznání, protože díky ní můžeš lépe poznat a pochopit fungování vlastního těla, ponořit se hluboko do kontaktu sama se sebou a odložit vše co tě trápí.

Masážím jsem se začala věnovat na základě vlastní zkušenosti. Poté, co jsem sama mohla ochutnat, jak dokážou láskyplné doteky pohladit tělo i duši, bylo mi jasné, že to je jeden z nejkrásnějších a nejpřirozenějších způsobů, jak uvolnit v těle stres, napětí a utěšit absenci doteků, které (nejen) nám ženám dnes tolik chybí. Zároveň je to báječný způsob, skrze který se dají rozpustit psychické a fyzické bolesti, které si s sebou neseme životem.

Jak masáž probíhá?

Žádná moje masáž nikdy není stejná. Před samotným začátkem si vyslechnu záměr, se kterým za mnou přicházíš. Podle toho se spolu domluvíme, co by jej nejlépe naplnilo.

Několik let jsem se aktivně věnovala tantrickým masážím a sexological bodyworku, ze kterých ráda často vycházím. Nepředstavuj si pod těmito pojmy bezduchou erotiku, kde je nutná nahota :). Při masáži si můžeš nechat spodní prádlo. Vítané je vše, co je pro tebe v pořádku a díky čemu se budeš cítit dobře! Zde si můžeš přečíst k těmto tématům více:

 

Po naší domluvě, masáž může začít

Užiješ si příjemně provoněnou a krbem vyhřátou masérnu, kde atmosféru podtrhne romantické světlo svíček. Hudba doplňující moje doteky tě pomůže lehce přenést do tvého vnitřního světa. Ráda do masáže citlivě vnáším meditační hudební nástroje jako jsou zvonkohry, jemná chrastítka a zvuk šamanského bubnu. Zvuk a vibrace jednotlivých nástrojů pomůžou rozšířit tvoje smysly a prohloubit masáž samotnou.

Nejen masáž

K dispozici ti  bude útulná koupelna. Před začátkem masáže si můžeš dát sprchu, a po skončení dle chuti a času napustit třeba vanu. V masérně je i malá infrasauna, která především v chladnějších dnech pomůže nahřát a uvolnit tvoje svaly.

Pokud nebudeš pospíchat po masáži domů, a budeš si chtít do hloubky vychutnat doznívající pocity z masáže, můžeš se natáhnout v masérně na gauč u krbu a tiše rozjímat :). Vždy objednávám maximálně jednu klientku denně, takže nikam nemusíš pospíchat!

Délka trvání masáže

Záleží na tobě, jaký čas dopředu určíš. Za sebe ráda doporučuji čas minimálně 1,5 hodiny, ideálně však 2 hodiny.

Kolik zaplatíš?

1200 Kč / 60 minut

Do ceny nezahrnuji čas na společné úvodní a závěrečné povídání.

Do ceny se také nezapočítává čas pro odpočinek po masáži. Můžeš se zdržet jak dlouho budeš potřebovat pro dostatečné doznění masáže. Také si můžeš napustit horkou vanu či lenošit na gauči u krbu.

A něco navíc....

Možnost, jak se hluboce propojit s vnímáním sebe samé a svých potřeb, můžeš najít také mimo mojí masérnu. Pokud máš ráda koně a lákají tě nové prožitky, klikni zde a dozvíš se víc na další stránce!